Nafta oczyszczona do picia to, obok takich domowych sposobów jak olej z czarnuszki, pestki dyni czy sok z kiszonych ogórków, niezwykle skuteczny produkt do walki z pasożytami. Była powszechnie stosowana przez naszych przodków, ponieważ jej cenne właściwości pozwalają na eliminowanie różnego rodzaju dolegliwości. Co sprawia, że pozwoli ci zwalczyć owsiki, glisty oraz inne niechciane organizmy?

Czym właściwie jest nafta do picia?

Nafta do picia powstaje w wyniku wielokrotnej destylacji ropy naftowej. Efektem długotrwałego i odpowiednio przeprowadzonego procesu jest płynna substancja, która może być spożywana przez człowieka. I choć smak nafty nie należy do najprzyjemniejszych, zdecydowanie warto się przemóc – stosowanie tego produktu pozwoli ci usprawnić wiele procesów zachodzących w organizmie.

Rozwiązanie to znane jest od dawna jako sposób na różnego rodzaju dolegliwości żołądkowo-jelitowe. Może pomóc w zaparciach, biegunkach, a także innych problemach – wysoka skuteczność sprawia, że da ukojenie już po kilku dniach stosowania.[1] To jednak nie wszystko, ponieważ nafta oczyszczona posiada także wiele innych właściwości, takich jak:

 • łagodzenie mdłości i wymiotów (również w przypadku choroby lokomocyjnej);
 • wspieranie w zaburzeniach centralnego układu nerwowego;
 • wspomaganie pamięci i koncentracji;
 • wspieranie w leczeniu zapalenia spojówek;
 • zmniejszanie suchości śluzówki nosa, gardła i krtani;
 • łagodzenie uczucia drapania i swędzenia.

Warto dodać, że nafta do picia może być stosowania nie tylko wewnętrznie, ale również zewnętrznie – pomoże np. w wyeliminowaniu wyprysków skórnych albo złagodzeniu objawów chorób, takich jak egzema.

Jak nafta oczyszczona działa na pasożyty?

pasożyty

W tym artykule najbardziej interesuje nas to, jak nafta oczyszczona działa na pasożyty. Przede wszystkim – ma pozytywny wpływ na układ pokarmowy i pozwala zwalczać liczne dolegliwości żołądkowo-jelitowe. Z czego to wynika?

Stosowanie nafty do picia przynosi dwie podstawowe korzyści – poprawia perystaltykę jelit, a także zmiękcza stolec. Dzięki temu z jednej strony twój układ pokarmowy pracować będzie efektywniej i sprawnie usunie zbędne pozostałości przemiany materii, a z drugiej złagodzone zostaną różnego rodzaju dolegliwości bólowe.

Nafta oczyszczona działa przeczyszczająco i tworzy niesprzyjające środowisko do bytowania oraz rozwoju pasożytów. Dzięki temu są one usuwane szybciej i efektywniej, co pozwoli wyeliminować owsiki, glisty ludzkie oraz inne niechciane organizmy.

Warto dodać, że nafta do picia pozwoli ci zwalczyć również niepożądane objawy pasożytów,

takie jak:

 • zaparcia;
 • wzdęcia;
 • biegunki;
 • nudności.

Odpowiednie dawkowanie substancji umożliwi ci wyeliminowanie problemu i przywrócenie komfortu życia.

Jakie pasożyty ludzkie wyeliminujesz za pomocą nafty oczyszczonej?

Nafta oczyszczona jest produktem, który pozwoli na usunięcie pasożytów ludzkich bytujących w jelitach. Nazywane są one robakami obłymi albo nicieniami i występują powszechnie – zarówno u osób dorosłych, jak i dzieci.

Do tych najczęściej spotykanych zaliczamy:

 • glisty ludzkie, które zamieszkują wyłącznie jelito cienkie człowieka i mogą wywoływać choroby, takie jak glistnica;
 • owsiki, które bytują w jelicie grubym i stanowią częsty problem (zwłaszcza najmłodszych) – powodują silny świąd w okolicy odbytu;
 • włosogłówki, które bytują w jelicie grubym i mogą wywoływać chorobę zwaną włosogłówczycą – zakażenie nimi w wielu przypadkach jest bezobjawowe.

Jeżeli więc masz problem z którymś z tych pasożytów, sprawdź skuteczność nafty oczyszczonej – istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że pomoże ci całkowicie usunąć te niepożądane organizmy.

Jak prawidłowo stosować naftę na pasożyty?

nafta z wodą

Dawkowanie nafty na pasożyty zależne jest od konkretnego produktu, jaki kupisz w aptece. Wszelkie wytyczne z tym związane znajdują się na ulotce.

Zwykle jednak, w przypadku wysokiej jakości produktu, wystarczy 10-15 kropli nafty dodać do łyżki stołowej wody. Taką dawkę najlepiej przyjmować 3 razy dziennie, na godzinę przed posiłkiem. Czas potrzebny do tego, by substancja przyniosła pożądany efekt to zwykle kilka tygodni. Aby preparat zachował swoje właściwości, pamiętaj o przechowywaniu go w suchym i ciemnym miejscu.

Smak nafty to problem dla wielu osób, dlatego też przygotuj sobie coś do popicia – np. ziołową herbatę.

Bezpieczeństwo stosowania: czy nafta do picia powoduje skutki uboczne?

Nafta do picia jest bezpieczna w stosowaniu i zwykle nie wywołuje jakichkolwiek skutków ubocznych, jednak powinna być odpowiednio dawkowana. Nadmierne spożycie produktu może doprowadzić do powstania reakcji ziarniniakowej (powstawanie ziarniaków zapalnych). Warto także korzystać z produktu ostrożnie – przede wszystkim nie wdychać go, ponieważ zbyt duża ilość nafty może wywołać lipidowe zapalenie płuc.

Uwaga! Specjaliści nie są zgodni co do kwestii podawania nafty do picia dzieciom. Jedni uważają, że nie będzie szkodliwa, jednak wiele osób odradza ją ze względu na możliwość wystąpienia skutków ubocznych. Dlatego też lepszym rozwiązaniem dla najmłodszych będą bezpieczne i w pełni naturalne zioła na pasożyty, takie jak oregano, tymianek, czarnuszka czy wrotycz pospolity.

Czy warto?

Nafta oczyszczona jest produktem, który warto stosować w walce z pasożytami układu pokarmowego. Sprawdza się tak samo, jak różnego rodzaju zioła i – przy zachowaniu odpowiednich dawek oraz ostrożności podczas stosowania – nie zagraża zdrowiu. Dlatego też polecamy jej przetestowanie – wysokiej jakości produkt kupisz w każdej aptece.


Źródła:

1. F Sharif, E Crushell, K O’Driscoll, B Bourke (2001) Liquid paraYn: a reappraisal of its role in the treatment of constipation

Write A Comment

Auf https://steroids-safe.com/ finden Sie alles, was Sie über Steroide wissen müssen.